Lech Poznań: Kacper Andrzejewski odszedł z klubu [OFICJALNIE]

Lech Poznań: Kacper Andrzejewski odszedł z klubu [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o sprowadzeniu z Lecha Poznań Kacpra Andrzejewskiego.

W ostatnich godzinach okna transferowego zespół z Legnicy poszukiwał piłkarza, który mógłby wzmocnić rywalizację w środku obrony. Wybór padł na Kacpra Andrzejewskiego.

Urodzony w Koninie piłkarz przenosi się do Miedzi z poznańskiego Lecha w ramach definitywnej transakcji. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- Bardzo się cieszę z tego transferu, bo jest to kolejny etap w moim życiu, w którym idę do przodu. Każdego dnia, na każdym treningu będę dążył do tego, by stawać się lepszym piłkarzem. Moim celem jest jak najszybszy debiut. Teraz skupiam się tylko na ciężkiej pracy, czekając na swoją szansę - powiedział sam zainteresowany.

Andrzejewski ostatnio grał dla drugoligowych rezerw wicemistrzów Polski. Tam łącznie zaliczył 11 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy