Lech Poznań: Krzysztof Bąkowski wypożyczony do I ligi [OFICJALNIE]

Lech Poznań: Krzysztof Bąkowski wypożyczony do I ligi [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Rzeszów

Związany z Lechem Poznań Krzysztof Bąkowski w najbliższym czasie będzie przebywał w Stali Rzeszów.

Stal Rzeszów potwierdziła wypożyczenie Krzysztofa Bąkowskiego z Lecha Poznań do 30 czerwca 2024 roku.

Bramkarz, który wcześniej trenował w Sucharach Suchy Las i Warcie Poznań, trafił do Lecha Poznań, gdy miał 10 lat. Od tamtej pory przechodził przez kolejne szczeble w klubie z województwa wielkopolskiego, docierając do zespołu rezerw.

W sezonie 2020/2021 Bąkowski rozegrał w nim 31 meczów w II lidze (trzeci szczebel rozgrywek), notując osiem czystych kont. W rundzie jesiennej kolejnego był wypożyczony do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, gdzie zaliczył 15 występów. Drugoligowy bilans 20-latka w drugiej drużynie Lecha z trwających rozgrywek to z kolei 13 meczów i pięć czystych kont.

Teraz młody golkiper znowu spróbuje swoich sił w I lidze. Stal zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy. W 18 dotychczasowych kolejkach zdobyła 26 punktów.

Jesienią podstawowym bramkarzem rzeszowskiej drużyny był 20-letni Przemysław Pęksa. Sześć z 17 spotkań kończył bez utraty bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Frank Castañeda może wrócić do Ekstraklasy Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Chelsea chce rozbić bank na koniec zimowego okna transferowego Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami Nowa oferta za Moisésa Caicedo. 70 milionów funtów z bonusami OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy