Lech Poznań: Łukasz Becella odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Lech Poznań: Łukasz Becella odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań poinformował o rozstaniu z Łukaszem Becellą.

Kilka godzin temu potwierdzone zostało odejście z klubu Dariusza Żurawia. Teraz Lech przekazał informację o rozstaniu również z Becellą, który był asystentem trenera oraz analitykiem w pierwszej drużynie „Kolejorza”. Jego kontrakt został rozwiązany.

42-letni Becella pracował w Lechu od 2019 roku. Wcześniej był związany ze Śląskiem Wrocław (asystent), Pogonią Szczecin (skauting) oraz Odrą Opole (asystent).

„Janusz Góra oraz Dariusz Dudka będą opiekowali się lechitami do momentu ogłoszenia nazwiska nowego trenera. Pozostali członkowie sztabu zostają w klubie do końca sezonu. Od decyzji nowego szkoleniowca będzie zależało, kto znajdzie się wśród współpracowników na nowe rozgrywki” - czytamy w komunikacie Lecha.

O krok od pozostania nowym szkoleniowcem „Kolejorza” jest Maciej Skorża.

W niedzielę Lech zmierzy się z Legią Warszawa. Jak poinformował nieco wcześniej Krzysztof Stanowski, na ten moment wszystko wskazuje na to, że w hitowym starciu drużynę poprowadzi wspominany Góra, a Skorża przyjdzie już po nim, ale może się to jeszcze zmienić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy