Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza

Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński

Na celowniku Lecha Poznań znalazł się Marko Malenica, o czym donosi Piotr Koźmiński.

Po tym, jak poważnej kontuzji doznał Mickey van der Hart w Lechu Poznań, rozpoczęły się poszukiwania nowego bramkarza. Do zespołu dołączył wprawdzie Filip Bednarek, jednak on będzie raczej pełnił funkcję zmiennika.

W ostatnich dniach mówiło się o kandydaturze Zivko Zivkocia z PAOK-u Saloniki. Ten transfer wydaje się jednak mało prawdopodobny, dlatego na tapet trafił ktoś inny.

Zdaniem Piotra Koźmińskiego celem transferowym ekipy z Poznania jest Marko Malenica.

Golkiper reprezentował w ostatnim czasie barwy NK Osijek. Był tam jednak drugim bramkarzem, dlatego też wystąpił w zaledwie jednym spotkaniu. Rok wcześniej bronił natomiast regularnie.

Media donoszą, że „Kolejorz” rozważa wypożyczenie go z opcją wykupu. Negocjacje mają być bardzo zaawansowane.

W minionym sezonie Chorwat rozegrał jeden mecz w krajowym pucharze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy