Lech Poznań ma z głowy poszukiwania napastnika? To on może zastąpić Artura Sobiecha

Lech Poznań ma z głowy poszukiwania napastnika? To on może zastąpić Artura Sobiecha fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dawid Dobrasz | Poznań vs Warszawa

Lech Poznań latem powinien rozejrzeć się za nowym napastnikiem, bo z klubu odejdzie Artur Sobiech. Inne rozwiązanie zaproponował Dawid Dobrasz.

Lech Poznań jest o krok od zapewnienia sobie medalu Ekstraklasy. Podopieczni Johna van den Broma w ostatniej kolejce zmierzą się z Jagiellonią Białystok i jeśli wygrają, osiągną swój cel.

W klubie zdają sobie sprawę, że powoli należy szukać wzmocnie przed startem kolejnych rozgrywek.

Wygląda na to, że z „Kolejorzem” pożegna się wkrótce Artur Sobiech i w jego miejsce potrzebny jest nowy środkowy napastnik.

Ostatnio Lech Poznań mierzył się z Koroną Kielce i na tej pozycji wystąpił Filip Marchwiński. Wychowanek zespołu ze stolicy Wielkopolski zaprezentował się naprawdę obiecująco, co nie umknęło uwadze Dawida Dobrasza. Ten wypowiedział się na temat 21-latka w programie „Poznań vs Warszawa”.

- Trzeba oddać, że John van den Brom to pierwszy trener, który twardo na niego postawił - twierdzi.

- Jak mam być szczery, to zaczynam o nim myśleć w kontekście obsadzenia pozycji numer dziewięć. To wykończenie przeciwko Koronie Kielce i ten luz... Pokazał, że ma umiejętności - dodał.

Filip Marchwiński, który znalazł się na celowniku Empoli, rozegrał w tym sezonie 41 spotkań, a w nich zdobył osiem goli i miał cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma na radarze gwiazdę I ligi Wisła Kraków ma na radarze gwiazdę I ligi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy