Lech Poznań ma z głowy poszukiwania napastnika? To on może zastąpić Artura Sobiecha

Lech Poznań ma z głowy poszukiwania napastnika? To on może zastąpić Artura Sobiecha fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dawid Dobrasz | Poznań vs Warszawa

Lech Poznań latem powinien rozejrzeć się za nowym napastnikiem, bo z klubu odejdzie Artur Sobiech. Inne rozwiązanie zaproponował Dawid Dobrasz.

Lech Poznań jest o krok od zapewnienia sobie medalu Ekstraklasy. Podopieczni Johna van den Broma w ostatniej kolejce zmierzą się z Jagiellonią Białystok i jeśli wygrają, osiągną swój cel.

W klubie zdają sobie sprawę, że powoli należy szukać wzmocnie przed startem kolejnych rozgrywek.

Wygląda na to, że z „Kolejorzem” pożegna się wkrótce Artur Sobiech i w jego miejsce potrzebny jest nowy środkowy napastnik.

Ostatnio Lech Poznań mierzył się z Koroną Kielce i na tej pozycji wystąpił Filip Marchwiński. Wychowanek zespołu ze stolicy Wielkopolski zaprezentował się naprawdę obiecująco, co nie umknęło uwadze Dawida Dobrasza. Ten wypowiedział się na temat 21-latka w programie „Poznań vs Warszawa”.

- Trzeba oddać, że John van den Brom to pierwszy trener, który twardo na niego postawił - twierdzi.

- Jak mam być szczery, to zaczynam o nim myśleć w kontekście obsadzenia pozycji numer dziewięć. To wykończenie przeciwko Koronie Kielce i ten luz... Pokazał, że ma umiejętności - dodał.

Filip Marchwiński, który znalazł się na celowniku Empoli, rozegrał w tym sezonie 41 spotkań, a w nich zdobył osiem goli i miał cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy