Lech Poznań mógł stracić czołowego defensora. Chcieli go w Serie A

Lech Poznań mógł stracić czołowego defensora. Chcieli go w Serie A
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk

Lech Poznań mógł w zimowym oknie transferowym stracić Ľubomíra Šatkę - poinformował Tomasz Włodarczyk. Zainteresowanie Słowakiem deklarowała Salernitana.

Lech Poznań w zimowym oknie transferowym pozyskał w zimowym oknie transferowym tylko jednego zawodnika, a jest nim Dominik Holec. Z klubu również nie odszedł nikt z kluczowych graczy, choć dużo mówiło się o João Amaralu.

Portugalczyk mógł zamienić stolicę Wielkopolski na Cypr. Wpłynęła nawet w tej sprawie stosowna oferta wypożyczenia, ale została odrzucona przez władze mistrzów Polski.

W tle tych wydarzeń z Bułgarską mógł pożegnać się również Ľubomír Šatka - informuje Tomasz Włodarczyk.

Chęć pozyskania 31-krotnego reprezentanta Słowacji deklarowała Salernitana. Włosi byli nawet gotowi wykupić tego zawodnika pomimo wygasającego 30 czerwca 2023 roku kontraktu, ale spotkali się ze ścianą.

Wydaje się jednak, że najbliższe miesiące będą dla środkowego defensora ostatnimi w barwach Lecha Poznań. A później? Kto wie. Być może wróci temat przenosin do Serie A.

27-latek, który szlify zbierał między innymi w Newcastle United, trafił do Ekstraklasy z Dunajskiej Stredy latem 2019 roku. W tym sezonie rozegrał łącznie 16 meczów.

Lech Poznań już w czwartkowy wieczór rozegra pierwsze spotkanie w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Rywalem będzie FK Bodø/Glimt, a początek starcia zaplanowano na 18:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy