Lech Poznań może stracić czołowego obrońcę

Lech Poznań może stracić czołowego obrońcę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Ľubomír Šatka przykuwa zainteresowanie Ferencvárosu oraz jednego z włoskich klubów, a Lech Poznań jest skory, by go sprzedać - poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Lech Poznań od początku tego sezonu boryka się z kłopotami, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji środkowego obrońcy. Wpływ na to mają przede wszystkim kontuzje, z którymi zmagają się defensorzy mistrza Polski.

Żeby zażegnać kryzys, na Bułgarską trafił niedawno dwukrotny reprezentant Szwecji Filip Dagerstål.

Okazuje się jednak, że przybycie 25-latka może okazać się niewystarczające, ponieważ w stolicy Wielkopolski noszą się z zamiarem sprzedaży Ľubomíra Šatki. Tym bardziej że Słowak od dłuższego czasu skupia wokół siebie wielu zalotników.

Mowa przecież nie tylko o defensorze grającym dobrze w obronie, ale też takim, co świetnie wyprowadza piłkę, więc chce go kilka naprawdę solidnych ekip.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”, do tej pory przy Bułgarskiej pojawiła się propozycja z Ferencvárosu, która opiewa na półtora miliona euro. Do tego podobne pieniądze jest w stanie zaoferować tajemniczy klub z Włoch.

Lech Poznań oczekuje jednak nieco więcej, bo dwa miliony euro. Jeśli ktoś tyle wpłaci, Šatka prawdopodobnie zmieni przynależność klubową.

26-latek trafił do Polski w lipcu 2019 roku. Od tamtej pory zdołał sięgnąć z „Kolejorzem” po mistrzostwo Polski i jest to dotychczas jego największy sukces.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy