Lech Poznań może stracić czołowego obrońcę

Lech Poznań może stracić czołowego obrońcę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe]

Ľubomír Šatka przykuwa zainteresowanie Ferencvárosu oraz jednego z włoskich klubów, a Lech Poznań jest skory, by go sprzedać - poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Lech Poznań od początku tego sezonu boryka się z kłopotami, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji środkowego obrońcy. Wpływ na to mają przede wszystkim kontuzje, z którymi zmagają się defensorzy mistrza Polski.

Żeby zażegnać kryzys, na Bułgarską trafił niedawno dwukrotny reprezentant Szwecji Filip Dagerstål.

Okazuje się jednak, że przybycie 25-latka może okazać się niewystarczające, ponieważ w stolicy Wielkopolski noszą się z zamiarem sprzedaży Ľubomíra Šatki. Tym bardziej że Słowak od dłuższego czasu skupia wokół siebie wielu zalotników.

Mowa przecież nie tylko o defensorze grającym dobrze w obronie, ale też takim, co świetnie wyprowadza piłkę, więc chce go kilka naprawdę solidnych ekip.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”, do tej pory przy Bułgarskiej pojawiła się propozycja z Ferencvárosu, która opiewa na półtora miliona euro. Do tego podobne pieniądze jest w stanie zaoferować tajemniczy klub z Włoch.

Lech Poznań oczekuje jednak nieco więcej, bo dwa miliony euro. Jeśli ktoś tyle wpłaci, Šatka prawdopodobnie zmieni przynależność klubową.

26-latek trafił do Polski w lipcu 2019 roku. Od tamtej pory zdołał sięgnąć z „Kolejorzem” po mistrzostwo Polski i jest to dotychczas jego największy sukces.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Wisła Kraków - Widzew Łódź [OFICJALNIE] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Mateusz Musiałowski w kadrze Liverpoolu na mecz Pucharu Anglii Mateusz Musiałowski w kadrze Liverpoolu na mecz Pucharu Anglii Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy