Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute”

Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl]

Lech Poznań nie planuje żadnych ruchów transferowych w samej końcówce okna - poinformował Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Lech Poznań jest w gronie niewielu klubów z Ekstraklasy, które nie przeprowadziły zimą ani jednego transferu. Tak naprawdę doniesienia sugerujące taki scenariusz pojawiały się jeszcze przed formalnym otwarciem okna.

Pewne pytania zaczęły kształtować się pod koniec stycznia, kiedy to Artur Sobiech doznał kontuzji kolana w trakcie zgrupowania w Turcji, a „Kolejorz” potwierdził, że czeka go wielomiesięczna przerwa w grze. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy poznaniacy nie rozpoczną poszukiwań nowego napastnika do rotacji, ale tak się nie stało.

W międzyczasie Mariusz Rumak, który został następcą na ławce trenerskiej Johna van den Broma, przyznał w rozmowie Goal.pl, że najważniejszym „transferem” dla zespołu jest powrót do występów Bartosza Salamona po okresie ośmiomiesięcznej dyskwalifikacji nałożonej przez UEFA. Jednocześnie dał do zrozumienia, iż dział skautingu klubu przygotował listy na każdą pozycję, ale kroki w kierunku transferów zostaną poczynione tylko w przypadku uznania, że istnieje taka potrzeba.

Tej nie stwierdzono. Piotr Koźmiński pisze wprost - żadnej transferowej niespodzianki w wykonaniu Lecha we wtorek, a więc w ostatni dzień okna w Polsce, nie będzie.

Wieczorem „Kolejorz” zmierzy się z Pogonią Szczecin w ćwierćfinale Pucharu Polski (początek o 20:30). Działacze „Dumy Pomorza” również niczego dzisiaj nie szykują.

Więcej na temat: Lech Poznań Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy