Lech Poznań: Nie tylko Sobiech. „Kolejorz” dopina kolejny duży transfer

Lech Poznań: Nie tylko Sobiech. „Kolejorz” dopina kolejny duży transfer fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Stanowski

Nowym zawodnikiem Lecha Poznań zostanie Damian Kądzior, o czym poinformował Krzysztof Stanowski.

W sierpniu minionego roku Damian Kądzior zamienił Dinamo Zagrzeb na Eibar. W Hiszpanii jednak miał problemy z wywalczeniem sobie miejsce w składzie.

To spowodowało, że rundę wiosenną sezonu 2020/2021 spędził na wypożyczeniu w tureckim Alanyasporze. Tam spisywał się całkiem nieźle, ale nie na tyle, żeby działacze zdecydowali się go wykupić.

W ostatnich tygodniach coraz częściej mówiło się o zainteresowaniu 29-latkiem ze strony przedstawicieli Ekstraklasy. Pytały o niego takie podmioty Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok oraz Lech Poznań.

Okazuje się jednak, że skrzydłowy zakotwiczy ostatecznie w stolicy Wielkopolski, o czym poinformował Krzysztof Stanowski za pośrednictwem Twittera.

Nieoficjalnie mówi się, że w grę wchodzi transfer definitywny, a kwota transferu będzie oscylowała między 0,5 a 1 milionem euro.

Co ciekawe Damian Kądzior był już swego czasu blisko przenosin na Bułgarską. Sytuacja miała miejsce w lipcu 2018 roku. Wtedy to jednak ostatecznie wybrał Dinamo Zagrzeb. Teraz działacze Lecha prawdopodobnie dopną swego.

29-latek będzie czwartym letnim transferem „Kolejorza”. Wcześniej do zespołu dołączyli Joel Periera, Radosław Murawski i Artur Sobiech.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy