Lech Poznań: Pokaźna kara finansowa dla Niki Kwekweskiriego [OFICJALNIE]

Lech Poznań: Pokaźna kara finansowa dla Niki Kwekweskiriego [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Nika Kwekweskiri został ukarany finansowo przez Lecha Poznań - potwierdził rzecznik prasowy „Kolejorza” Maciej Henszel.

Do nieprzyjemnego zdarzenia z udziałem Kwekweskiriego doszło na początku października. Piłkarz Lecha spowodował kolizję. Jak się okazało, prowadził samochód, mając we krwi 0,8 promila alkoholu. Zawodnikowi zabrano prawo jazdy. Lech od razu potępił zachowanie 29-letniego Gruzina, nazywając je nagannym.

Zgodnie z przypuszczeniami poznański klub ukarał piłkarza, o czym Henszel poinformował na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa.

- Nika Kwekweskiri złożył w tej sprawie obszerne wyjaśnienia i tak jak informowaliśmy już wcześniej, dobrowolnie poddał się karze.

- Druga kwestia, to kwestia klubowa. Nika spotkał się zarówno z trenerem Maciej Skorżą, jak i dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą. Nałożona została na piłkarza pokaźna kara finansowa. Wynika ona z regulaminu drużyny.

- Trzecia kwestia jest taka, że Nika Kwekweskiri od początku deklarował, że chce wziąć udział w akcji związanej z profilaktyką społeczną. Jesteśmy w kontakcie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu. Przygotowujemy szczegóły akcji, w której weźmie udział Kwekweskiri - powiedział rzecznik prasowy Lecha.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy