Lech Poznań - Radomiak Radom: Znamy składy [OFICJALNIE]

Lech Poznań - Radomiak Radom: Znamy składy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań I Radomiak Radom

Poznaliśmy składy na drugi piątkowy mecz Ekstraklasy, w którym Lech Poznań podejmie Radomiaka Radom.

Lech na za sobą nieudany sezon zakończony na jedenastym miejscu w tabeli. Radomiak awansował do Ekstraklasy, zajmując pierwszą lokatę w tabeli I ligi.

W barwach „Kolejorza” zadebiutuje prawy obrońca Joel Pereira. W jedenastce jest też Barry Douglas, który po latach wrócił do klubu. Radosław Murawski i Artur Sobiech usiądą na ławce rezerwowych. Debiut w roli kapitana zaliczy Mikael Ishak.

Ekstraklasowe debiuty w koszulce Radomiaka zanotują Filip Majchrowicz, Gonçalo Silva, Miłosz Kozak, Michał Kaput, Filipe Nascimento oraz Luís Machado.

Spotkanie w Poznaniu rozpocznie się o 20:30.

LECH POZNAŃ: Van der Hart; Pereira, Salamon, Satka, Douglas, Skóraś, Karlstrom, Tiba, Amaral, Kamiński, Ishak.
Ławka: Bednarek, Sykora, Ramirez, Marchwiński, Murawski, Skrzypczak, Kwekweskiri, Czerwiński, Sobiech.

RADOMIAK RADOM: Majchrowicz; Jakubik, Cichocki, Goncalo Silva, Abramowicz, Kozak, Kaput, Filipe Nascimento, Radecki, Luis Machado, Angielski.
Ławka: Szpaderski, Bodzioch, Świdzikowski, Bogusz, Grudziński, Karwot, Leandro, Rondon, Sokół.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy