Lech Poznań: Sytuacja kadrowa przed meczem z Legią Warszawa

Lech Poznań: Sytuacja kadrowa przed meczem z Legią Warszawa fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań przedstawił informacje dotyczące kadry drużyny na niedzielny mecz z Legią Warszawa.

„Kolejorz” potwierdził, że Pedro Tiba i Wasyl Kraweć trenują z pełnym obciążeniem i będą gotowi na spotkanie z mistrzem Polski. Tiba doznał kontuzji w meczu z Jagiellonią Białystok (2:3). Już po przerwie na mecze reprezentacji nie zagrał z Cracovią (1:2), ale teraz wszystko jest już w porządku. Podobnie wygląda sytuacja z Kraweciem.

W poprzednim tygodniu Aron Jóhannsson odwiedził Islandię, gdzie przyszedł na świat jego syn. W poniedziałek napastnik wrócił do Poznania i również będzie mógł wystąpić przeciwko Legii.

Gotowi do gry są też Thomas Rogne oraz Tomasz Dejewski.

W niedzielę zespół Lecha poprowadzi Janusz Góra, a więc dotychczasowy asystent Dariusza Żurawia. 57-latek pracował z piłkarzami „Kolejorza” w ostatnich dniach. Już po hitowym starciu z Legią drużynę ma przejąć Maciej Skorża.

Pierwszy gwizdek niedzielnego meczu o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy