Lech Poznań: Transfer obrońcy coraz bliżej. To najbardziej możliwy zakup

Lech Poznań: Transfer obrońcy coraz bliżej. To najbardziej możliwy zakup
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Pogadajmy o piłce I Meczyki.pl

Adrian Rus jest poważnym kandydatem do wzmocnienia linii obrony Lecha Poznań - informuje Tomasz Włodarczyk.

Kilka dni temu Weszlo.com podawało, że na radarze Lecha Poznań w kontekście wzmocnienia linii obrony znajdują się Ionut Nedelcearu z Crotone, Adrian Rus z Fehérvár FC oraz Robert Ivanov z Warty Poznań. Wszystko wskazuje na to, że najbliżej przenosin do zespołu „Kolejorza” jest obecnie ten drugi.

- Adrian Rus to najbardziej możliwy do przeprowadzenia zakup dla Lecha. Z tego co słyszę, to ma czas do dzisiaj, żeby dać ostateczną odpowiedź. Wydaje mi się, że kwestia nowego środkowego obrońcy w „Kolejorzu” to dwa-trzy dni i będziemy wiedzieli więcej - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie.

26-letni Rus jest zawodnikiem Fehérváru od 2019 roku. W ostatnim sezonie mierzący 188 centymetrów wzrostu Rumun rozegrał 26 meczów w węgierskiej ekstraklasie. Zanotował jedną asystę. Łącznie ma na koncie 69 spotkań w koszulce ekipy z Székesfehérvár.

Jak na razie Lech pozyskał latem bramkarza Artura Rud´ko i usposobionych ofensywnie Afonso Sousę oraz Giorgiego Citaiszwilego


Lech Poznań: Odejście Daniego Ramíreza przesądzone

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy