Lech Poznań: Transfer obrońcy coraz bliżej. To najbardziej możliwy zakup

Lech Poznań: Transfer obrońcy coraz bliżej. To najbardziej możliwy zakup
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Pogadajmy o piłce I Meczyki.pl

Adrian Rus jest poważnym kandydatem do wzmocnienia linii obrony Lecha Poznań - informuje Tomasz Włodarczyk.

Kilka dni temu Weszlo.com podawało, że na radarze Lecha Poznań w kontekście wzmocnienia linii obrony znajdują się Ionut Nedelcearu z Crotone, Adrian Rus z Fehérvár FC oraz Robert Ivanov z Warty Poznań. Wszystko wskazuje na to, że najbliżej przenosin do zespołu „Kolejorza” jest obecnie ten drugi.

- Adrian Rus to najbardziej możliwy do przeprowadzenia zakup dla Lecha. Z tego co słyszę, to ma czas do dzisiaj, żeby dać ostateczną odpowiedź. Wydaje mi się, że kwestia nowego środkowego obrońcy w „Kolejorzu” to dwa-trzy dni i będziemy wiedzieli więcej - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie.

26-letni Rus jest zawodnikiem Fehérváru od 2019 roku. W ostatnim sezonie mierzący 188 centymetrów wzrostu Rumun rozegrał 26 meczów w węgierskiej ekstraklasie. Zanotował jedną asystę. Łącznie ma na koncie 69 spotkań w koszulce ekipy z Székesfehérvár.

Jak na razie Lech pozyskał latem bramkarza Artura Rud´ko i usposobionych ofensywnie Afonso Sousę oraz Giorgiego Citaiszwilego


Lech Poznań: Odejście Daniego Ramíreza przesądzone

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy