Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają

Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Głos Wielkopolski

Radosław Murawski znajduje się na celowniku Lecha Poznań - informuje Dawid Dobrasz z „Głosu Wielkopolskiego”.

„Kolejorz” cały czas rozgląda się za nowym środkowym pomocnikiem oraz skrzydłowym. W przypadku tej pierwszej pozycji głównym kandydatem do transferu, choć na ten moment niejedynym, ma być właśnie Murawski, który jest zawodnikiem Denizlisporu. Rozmowy trwają.

26-letni zawodnik jest związany z tureckim zespołem od 2019 roku. W tym sezonie rozegrał 15 meczów w tamtejszej ekstraklasie (gol i asysta), a łącznie zanotował do tej pory w koszulce Denizlisporu 51 występów. Kontrakt Polaka wygasa 30 czerwca tego roku. Jego odejście dodatkowo uprawdopodabnia fakt, że Turcy mają względem niego zaległości finansowe.

Głównie dlatego ostatnio zamykający tabelę swojej ekstraklasy Denizlispor opuścił już Neven Subotić, a to nie pierwszy taki przypadek.

Murawski jest wychowankiem Piasta Gliwice, w barwach którego rozegrał 125 meczów w Ekstraklasie. Polskę opuścił w 2017 roku, przechodząc do Palermo.

Póki co w trakcie zimowego okna do Lecha dołączyli Antonio Milić, Bartosz Salamon oraz Jesper Karlström.

Lech Poznań: Felicio Brown Forbes na celowniku „Kolejorza”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy