Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają

Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Głos Wielkopolski

Radosław Murawski znajduje się na celowniku Lecha Poznań - informuje Dawid Dobrasz z „Głosu Wielkopolskiego”.

„Kolejorz” cały czas rozgląda się za nowym środkowym pomocnikiem oraz skrzydłowym. W przypadku tej pierwszej pozycji głównym kandydatem do transferu, choć na ten moment niejedynym, ma być właśnie Murawski, który jest zawodnikiem Denizlisporu. Rozmowy trwają.

26-letni zawodnik jest związany z tureckim zespołem od 2019 roku. W tym sezonie rozegrał 15 meczów w tamtejszej ekstraklasie (gol i asysta), a łącznie zanotował do tej pory w koszulce Denizlisporu 51 występów. Kontrakt Polaka wygasa 30 czerwca tego roku. Jego odejście dodatkowo uprawdopodabnia fakt, że Turcy mają względem niego zaległości finansowe.

Głównie dlatego ostatnio zamykający tabelę swojej ekstraklasy Denizlispor opuścił już Neven Subotić, a to nie pierwszy taki przypadek.

Murawski jest wychowankiem Piasta Gliwice, w barwach którego rozegrał 125 meczów w Ekstraklasie. Polskę opuścił w 2017 roku, przechodząc do Palermo.

Póki co w trakcie zimowego okna do Lecha dołączyli Antonio Milić, Bartosz Salamon oraz Jesper Karlström.

Lech Poznań: Felicio Brown Forbes na celowniku „Kolejorza”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy