Lech Poznań. Żuraw podsumowuje Ligę Europy: Za rok chcemy to powtórzyć

Lech Poznań. Żuraw podsumowuje Ligę Europy: Za rok chcemy to powtórzyć fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw, zabrał głos w kwestii odpadnięcia Lecha Poznań z Ligi Europy.

W czwartkowy wieczór wicemistrzowie Polski przystąpili do swojej ostatniej potyczki w tej edycji Ligi Europy. Naprzeciw podopiecznym Dariusza Żurawia stanęli Rangersi.

Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości w stosunku 0-2. Dzięki temu wygrali oni zresztą zmagania w swojej grupie.

Po meczu o podsumowanie występu poznańskiego Lecha w tej edycji europejskich pucharów pokusił się Dariusz Żuraw.

- Zebraliśmy bolesne, ale jednak cenne doświadczenie, które zaprocentuje. Zarówno ja, jak i moi piłkarze oraz władze klubu musimy wyciągnąć dobre wnioski. Mam nadzieję na powtórkę za rok - powiedział.

Sam szkoleniowiec odniósł się też do swojej postawy.

- Patrząc z perspektywy czasu, wiele rzeczy na pewno zrobiłbym inaczej. Staram się wszystko analizować i wyciągać wnioski. Przed nami ważne ligowe mecze. Chcemy powalczyć wiosną o najwyższe cele, ale do tego potrzebne są nam punkty - dodał.

W najbliższą niedzielę Lech Poznań uda się na ligowy mecz do Mielca, gdzie zagra ze Stalą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy