Lechia Gdańsk: Dłuższa przerwa w grze Dušana Kuciaka [OFICJALNIE]

Źródło: Lechia Gdańsk

Dušan Kuciak nie pomoże w najbliższym czasie drużynie Lechii Gdańsk z powodu urazu ręki.

Dušan Kuciak nie wystąpił już w niedzielnym meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Widzewem Łódź (3:2). Jak się okazuje, słowackiego bramkarza czeka dłuższa przerwa w grze.

- Na ten moment nie jesteśmy w stanie określić, ile potrwa przerwa Dušana. To mogą być dwa tygodnie, cztery tygodnie, a nawet sześć tygodni. Wszystko jest możliwe, bo to jest kontuzja ręki. Mam nadzieję, że w ciągu trzech-czterech tygodni Dušan do nas wróci, ale najważniejsze jest, aby to pęknięcie się dobrze zagoiło - powiedział trener Lechii Tomasz Kaczmarek.

Przed odniesieniem kontuzji Kuciak bronił dostępu do bramki Lechii w meczu ligowym z Wisłą Płock, a także w dwumeczach eliminacji Ligi Konferencji Europy z Akademiją Pandew i Rapidem Wiedeń. Raz zachował czyste konto.

W zwycięskim spotkaniu z Widzewem w bramce Lechii zobaczyliśmy Michała Buchalika i to on powinien bronić w kolejnych meczach gdańskiego zespołu.