Lechia Gdańsk finalizuje kolejny transfer. To były zawodnik Pogoni Szczecin [OFICJALNIE]

Lechia Gdańsk finalizuje kolejny transfer. To były zawodnik Pogoni Szczecin [OFICJALNIE] fot. Patryk Kosmider / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Testy medyczne przed przeprowadzką do Lechii Gdańsk przechodzi prawy obrońca David Stec.

Lechia Gdańsk ma za sobą bardzo udaną rundę, bo zespół prowadzony przez Tomasza Kaczmarka zakończył miniony rok kalendarzowy na piątym miejscu. Działacze chcą walczyć o podium, ale żeby tego dokonać, niezbędną są wzmocnienia.

Jak do tej pory informowano o transferach Tomasza Neugebauera z Ruchu Chorzów oraz Michała Buchalik z Wisły Kraków. Ponadto od lata barwy „Biało-zielonych” reprezentować będzie Dominik Piła z Chrobrego Głogów.

Okazuje się jednak, że to nie koniec nowych twarzy, ponieważ w czwartek poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów o testach medycznych prawego obrońcy.

Jest nim David Stec, czyli były zawodnik Pogoni Szczecin. 27-latek, który ostatnie miesiące spędził TSV Hartberg i bardzo dobrze zna wspomnianego Kaczmarka jeszcze, kiedy ten pełnił funkcję asystenta Kosty Runjaicia w drużynie „Portowców”. Obaj panowie darzą się sympatią i jeśli badania wyjdą prawidłowo, wkrótce będą mieli okazję, by ponownie ze sobą współpracować.

Urodzony w Wiedniu zawodnik, który poza prawą stroną defensywny może grać też na prawym wahadle, jak i na skrzydle, rozegrał w tym sezonie 17 meczów, a jego dorobek to dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy