Lechia Gdańsk finalizuje transfer reprezentanta Łotwy

Lechia Gdańsk finalizuje transfer reprezentanta Łotwy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia.net

Kristers Tobers ma dołączyć do zespołu prowadzonego przez Piotra Stokowca, o czym donosi portal „Lechia.net”.

Lada dzień z Lechią Gdańsk prawdopodobnie pożegna się Błażej Augustyn. Środkowy defensor otrzymał bowiem od władz wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. To spowodowało, że pion sportowy rozpoczął poszukiwania kogoś, kto mógłby go zastąpić.

Na radarze trzeciej ekipy minionego sezonu Ekstraklasy znalazł się Kristers Tobers. Zawodnik w czwartek powinien zjawić się w Trójmieście na testach medycznych. Jeśli te wypadną pomyślnie, podpisze on z Lechią kontrakt.

19-latek to prawonożny zawodnik, który pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie występy w dorosłej reprezentacji Łotwy. Zaliczył ich łącznie sześć.

Obecnie jest związany z Lipawą, w której barwach rozegrał w 2019 roku 28 meczów i strzelił w nich trzy bramki.

Tobers wybierze się z drużyną Lechii Gdańsk na obóz do Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy