Lechia Gdańsk finalizuje transfer reprezentanta Łotwy

Lechia Gdańsk finalizuje transfer reprezentanta Łotwy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia.net

Kristers Tobers ma dołączyć do zespołu prowadzonego przez Piotra Stokowca, o czym donosi portal „Lechia.net”.

Lada dzień z Lechią Gdańsk prawdopodobnie pożegna się Błażej Augustyn. Środkowy defensor otrzymał bowiem od władz wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. To spowodowało, że pion sportowy rozpoczął poszukiwania kogoś, kto mógłby go zastąpić.

Na radarze trzeciej ekipy minionego sezonu Ekstraklasy znalazł się Kristers Tobers. Zawodnik w czwartek powinien zjawić się w Trójmieście na testach medycznych. Jeśli te wypadną pomyślnie, podpisze on z Lechią kontrakt.

19-latek to prawonożny zawodnik, który pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie występy w dorosłej reprezentacji Łotwy. Zaliczył ich łącznie sześć.

Obecnie jest związany z Lipawą, w której barwach rozegrał w 2019 roku 28 meczów i strzelił w nich trzy bramki.

Tobers wybierze się z drużyną Lechii Gdańsk na obóz do Turcji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy