Leeds United poluje na nowego napastnika. TRZY nazwiska

Leeds United poluje na nowego napastnika. TRZY nazwiska
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Leeds United po awansie do Premier League chce wzmocnić atak. Zdaniem Nicolò Schiry na celowniku „Pawi” znajduje się głównie trzech zawodników.

W tym gronie są Odsonne Édouard z Celticu, Divock Origi z Liverpoolu oraz Rodrigo Moreno z Valencii, którego z Leeds łączyły już inne źródła.  

Najlepszy sezon, jeśli chodzi o liczbę zdobytych bramek, ma za sobą Édouard. 22-letni francuski napastnik trafił do siatki 27 razy, do czego dołożył aż 19 asyst. W nowych rozgrywkach atakujący strzelił już cztery gole.

Bilans 29-letniego Rodrigo z poprzedniego sezonu w koszulce Valencii to 34 występy, siedem goli i 11 ostatnich podań. Władze „Nietoperzy” mogą być skłonne się z nim rozstać, ponieważ są trakcie wielkiej przebudowy kadry.  

Origi jako jedyny z wymienionych kandydatów już teraz gra w Anglii. 25-letni Belg jest w Liverpoolu zmiennikiem. W rozgrywkach 2019/2020 uzbierał cztery trafienia i trzy asysty w Premier League.  

Przypomnijmy, że Leeds stara się również o transfer skrzydłowego Leona Baileya.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy