Leeds United przymierza się do rekordowego transferu wewnątrz Premier League?! Potrzeba 30 milionów funtów

Leeds United przymierza się do rekordowego transferu wewnątrz Premier League?! Potrzeba 30 milionów funtów fot. Debu55y / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

Leeds United rozważa możliwość podjęcia próby sprowadzenia do siebie Adamy Traoré z Wolverhampton - przekonuje Goal.com.

Przedstawiciele „Wilków” nie są zainteresowani przedwczesnym zakończeniem współpracy z sześciokrotnym reprezentantem Hiszpanii, ale w niedalekim czasie mogą zostać zmuszeni do jego sprzedaży ze względu na brak wypracowania porozumienia z piłkarzem w kwestii przedłużenia jego kontraktu.

Ekipa z Molineux Stadium prowadzi na ten temat negocjacje z 25-letnim skrzydłowym od maja i do tej pory nie zbliżyła się do osiągnięcia z nim porozumienia.

Z zaistniałego faktu może skorzystać między innymi Leeds United, które od pewnego czasu przygląda się uważnie rozwojowi sytuacji wokół Adamy Traoré.

Hiszpan jest związany z Wolverhampton do połowy 2023 roku i w związku z tym Goal.com uważa, że „Pawie” musiałyby się przygotować do wyłożenia rekordowej dla siebie sumy na to, aby jeszcze tego lata sprowadzić do siebie atletycznie zbudowanego gracza.

Wspomniane źródło przekonuje, że „Wilki” byłyby skłonne zaakceptować ofertę za skrzydłowego sięgającą 30 milionów funtów (około 35 milionów euro). Z kolei ekipa z Elland Road wydała do tej pory najwięcej na pozyskanie Rodrigo z Valencii ubiegłego lata (30 milionów euro).

Leeds United nie jest naturalnie jedyną drużyną zainteresowaną usługami 25-latka. Poza nią w grze o ewentualne zakontraktowanie zawodnika Wolverhampton liczy się jeszcze Liverpool.

Adama Traoré trafił na Molineux Stadium w sierpniu 2018 roku. W minionym sezonie wystąpił w 41 meczach, w których strzelił trzy gole i zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy