Leeds United w koszulkach przeciwko Superlidze, Klopp wściekły. „Zapracuj na to”

Leeds United w koszulkach przeciwko Superlidze, Klopp wściekły. „Zapracuj na to”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Leeds United | Sky Sports

Przed meczem w ramach Premier League z Liverpoolem piłkarze Leeds United wyszli na rozgrzewkę w koszulkach nawiązujących do trwającej batalii pomiędzy UEFA, a klubami zrzeszonymi w Superlidze.

Tuż po północy do wiadomości publicznej zostało podane utworzenie konkurencyjnych rozgrywek dla Ligi Mistrzów. Wśród klubów założycielskich są Real Madryt, FC Barcelona, Atlético Madryt, AC Milan, Juventus, Inter Mediolan, Arsenal, Chelsea, Manchester City, Manchester United, Tottenham Hotspur i Liverpool.

Fani drużyn są podzieleni, a na ten moment najbardziej krytycznie do wspomnianych działań podchodzą kibice w Anglii. Z Anfield zniknęły flagi.

Z kolei przed dzisiejszym meczem wyjazdowym „The Reds” z Leeds United podopieczni Jürgena Kloppa znaleźli w swojej szatni koszulki z napisem „Liga Mistrzów. Zapracuj na to. Piłka nożna jest dla kibiców”.

To rozzłościło niemieckiego menedżera, który wyznał, że choć nie podoba mu się utworzenie Superligi, to takie zabiegi nie są zupełnie potrzebne.

– Jeśli ktoś myśli, że musi nam przypominać, że musisz wywalczyć miejsce w Lidze Mistrzów, to żart, to prawdziwy żart i sprawia, że jestem wściekły – wyznał.

53-latek te same koszulki musiał oglądać na przedmeczowej rozgrzewce. Założyli na siebie je bowiem zawodnicy „Pawi”, których drużyna aktualnie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Premier League.***

Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy