Leeds United zaoferowało 35 milionów euro za napastnika

Leeds United zaoferowało 35 milionów euro za napastnika fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Het Laatste Nieuws

Leeds United chce, żeby jego szeregi zasilił Charles De Ketelaere z Club Brügge. Na stole pojawiła się konkretna oferta - informuje „Het Laatste Nieuws”.

Charles De Ketelaere ma za sobą bardzo udany sezon. 21-letni usposobiony ofensywnie zawodnik, który najczęściej występuje na środku ataku, zanotował w jego trakcie 18 trafień i 10 asyst. Nie ma nic dziwnego w tym, że w jego kierunku zaczęły spoglądać kluby z topowych europejskich lig, w tym Arsenal, Leicester City czy Milan.

Konkretną ofertę Club Brügge za De Ketelaere'a miało zaproponować Leeds United. Na stole razem z bonusami znajduje się podobno aż 35 milionów euro. Transfer za taką kwotę byłby największym w historii angielskiego klubu.

Problem w tym, że De Ketelaere nie chce przechodzić do Leeds. Priorytetem młodego Belga jest transfer do Milanu. Dlatego też Club Brügge powinien odrzucić przedstawioną ofertę. Do transferu do Premier League raczej nie dojdzie.

Relacje panujące między De Ketelaere'em a Club Brügge są dobre. Ten pierwszy rozumie, że klub nie może przystać na propozycję Milanu wartą 20 milionów euro. Z drugiej strony Belgowie biorą pod uwagę preferencje zawodnika i raczej nie będą naciskali na jego sprzedaż do Leeds.

Aktywne na rynku transferowym Leeds jednocześnie pracuje nad pozyskaniem Tylera Adamsa z RB Lipsk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy