Legenda Realu Madryt zamiast Kosty Runjaicia? Schalke z nowym planem na trenera

Legenda Realu Madryt zamiast Kosty Runjaicia? Schalke z nowym planem na trenera fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SPORT1

Schalke szuka nowego trenera, a w tym kontekście padło nazwisko Kosty Runjaicia. Ten jednak nie przeniesie się do Niemiec i nowy pomysł stanowił legendarny Raúla z Realu Madryt - informuje SPORT1.

Schalke to spadkowicz z Bundesligi, który zajmuje w tabeli szesnaste miejsce. Z tego powodu doszło do roszad na ławce trenerskiej.

Od kilku dni trwają zatem poszukiwania nowego szkoleniowca i w tym kontekście wymieniano Kostę Runjaicia.

Niemiec jednak nigdzie się nie wybiera i zamierza nadal odpowiadać za rezultaty Legii Warszawa. W takim wypadku trzeba szukać dalej.

Jak informuje SPORT1, ponownie pojawił się pomysł zakontraktowania legendarnego Raúla.

Hiszpan obecnie odpowiada za wyniki Realu Madryt Castilla, ale według wielu przyszedł czas, by spróbował swoich sił w nieco bardziej wymagającym projekcie.

Wygląda jednak na to, że nie będzie to w Schalke, ponieważ odrzucił on zaloty Niemców.

Raúl bronił barw tego zasłużonego klubu w latach 2010-2012. Wspólnie z nim rywalizował w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy