Legia o krok od zakontraktowania napastnika. Zaplanowano już testy medyczne!

Legia o krok od zakontraktowania napastnika. Zaplanowano już testy medyczne!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Tomáš Pekhart jest już bardzo bliski nawiązania współpracy z Legią Warszawa.

Serwis Legia.net poinformował, że rozmowy na temat zakontraktowania czeskiego napastnika przez właścicieli „Wojskowych” znajdują się na zaawansowanym etapie.

30-latek porozumiał się już w kluczowych kwestiach z polskim klubem i do ustalenia pozostały jeszcze detale oraz przejście obligatoryjnych testów medycznych. Wspomniane źródło przekonuje, że badania zawodnika zostały zaplanowane na piątek.

Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, to Tomáš Pekhart powinien jeszcze w tym tygodniu zostać przedstawiony jako nowy gracz Legii Warszawa, z którą ma związać się trzyletnią umową.

Były zawodnik Tottenhamu, Southampton, Slavii Praga, Sparty Praga, 1. FC Nürnberg, FC Ingolstadt, AEK-u Ateny czy Hapoelu Beer Szewa jest od sierpnia 2018 roku związany z UD Las Palmas. W trwających rozgrywkach strzelił pięć bramek dla hiszpańskiego zespołu w 18 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy