Legia planuje transfer pomocnika

Legia planuje transfer pomocnika
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Championat

Taras Michalik ma latem przejść do Legii Warszawa - informują rosyjskie media.

32-latek od trzech lat jest piłkarzem Lokomotiwu Moskwa. Do tej pory zaliczył udział w 33 spotkaniach reprezentacji Ukrainy. Michalik gra na pozycji defensywnego pomocnika - w zakończonym niedawno sezonie Premier Ligi zaliczył 21 występów.

Trener Stanisław Czerczesow po zakończeniu sezonu, ukoronowanego zdobyciem mistrzostwa i Pucharu Polski, zaznaczył, że potrzebuje dokonania kilku wzmocnień, by móc walczyć z Legią o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Do tej pory władze warszawskiego klubu nie zapowiedziały jeszcze żadnego konkretnego zakupu do pierwszego zespołu - ogłoszone wczoraj transfery czterech piłkarzy z Afryki i Bałkanów mają być raczej perspektywicznym zasileniem szerokiej kadry. Michalik mógłby być konkurencją dla Tomasza Jodłowca i Ariela Borysiuka. Sprowadzenie nowego defensywnego pomocnika może oznaczać, że z Łazienkowską pożegna się Stojan Vranjes, który nie miał zbyt dobrych notowań u rosyjskiego szkoleniowca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy