Legia Warszawa: Czesław Michniewicz nie uniknie zawieszenia [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Czesław Michniewicz nie uniknie zawieszenia [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Komisja Ligi

Czesław Michniewicz został zawieszony przez Komisję Ligi na dwa spotkania.

To efekt kary nałożonej na trenera Legii Warszawa w trakcie niedzielnego meczu Ekstraklasy z Cracovią (0:0). Żywiołowo reagujący i dyskutujący z sędziami Michniewicz został wyrzucony na trybuny.

- Rozmawiałem z Michałem Probierzem, a młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem. To on był przyczyną zaognienia tej sytuacji. Będziemy na pewno tę sprawę wyjaśniać - mówił szkoleniowiec po ostatnim gwizdku.

Legia złożyła protest, ale nic to nie dało. Michniewicza zabraknie na ławce trenerskiej w trakcie meczów warszawskiego zespołu z Piastem Gliwice (środa) oraz z Lechią Gdańsk (niedziela). W dzisiejszym spotkaniu ma go poprowadzić asystent 51-latka - Przemysław Małecki.

Oto pełna treść komunikatu opublikowanego przez Komisję Ligi:

„Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi była zobligowana oddalić protest złożony przez Legię Warszawa. Dotyczył on samoistnej czerwonej kartki dla szkoleniowca Czesława Michniewicza, jaką trener otrzymał w trakcie meczu 25. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Cracovia. Tym samym Czesław Michniewicz zobowiązany jest odbyć automatyczną karę dyskwalifikacji w dwóch najbliższych meczach Ekstraklasy”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy