Legia Warszawa: Czesław Michniewicz nie uniknie zawieszenia [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Czesław Michniewicz nie uniknie zawieszenia [OFICJALNIE] fot. Ekstraklasa TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Komisja Ligi

Czesław Michniewicz został zawieszony przez Komisję Ligi na dwa spotkania.

To efekt kary nałożonej na trenera Legii Warszawa w trakcie niedzielnego meczu Ekstraklasy z Cracovią (0:0). Żywiołowo reagujący i dyskutujący z sędziami Michniewicz został wyrzucony na trybuny.

- Rozmawiałem z Michałem Probierzem, a młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem. To on był przyczyną zaognienia tej sytuacji. Będziemy na pewno tę sprawę wyjaśniać - mówił szkoleniowiec po ostatnim gwizdku.

Legia złożyła protest, ale nic to nie dało. Michniewicza zabraknie na ławce trenerskiej w trakcie meczów warszawskiego zespołu z Piastem Gliwice (środa) oraz z Lechią Gdańsk (niedziela). W dzisiejszym spotkaniu ma go poprowadzić asystent 51-latka - Przemysław Małecki.

Oto pełna treść komunikatu opublikowanego przez Komisję Ligi:

„Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które nie dopatrzyło się rażącego błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi była zobligowana oddalić protest złożony przez Legię Warszawa. Dotyczył on samoistnej czerwonej kartki dla szkoleniowca Czesława Michniewicza, jaką trener otrzymał w trakcie meczu 25. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Cracovia. Tym samym Czesław Michniewicz zobowiązany jest odbyć automatyczną karę dyskwalifikacji w dwóch najbliższych meczach Ekstraklasy”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy