Legia Warszawa: Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Carlitosa

Legia Warszawa: Dobre wieści w sprawie stanu zdrowia Carlitosa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Carlitos, który doznał kontuzji złamania ręki, wraca powoli do treningów - informuje Legia.net.

Legia Warszawa rozpoczęła rundę wiosenną obiecująco, bo w trzech spotkaniach udało się zgromadzić łącznie siedem punktów. Dzięki temu podopieczni Kosty Runjaicia odrobili do liderującego Rakowa Częstochowa dwa „oczka”.

Niedawno pojawiły się jednak kłopoty w postaci kontuzji Carlitosa.

Hiszpan doznał złamania ręki przy okazji meczu ligowego przeciwko Koronie Kielce (3-2). Sam jednak przyznawał później, że nie do końca wie, kiedy to się konkretne wydarzyło.

Początkowo wydawało się, że jego rozbrat z futbolem potrwa długo, ale rekonwalescencja przebiega w zaskakująco dobrym tempie.

Do tego stopnia, że Legia.net opublikowała w środowe przedpołudnie zdjęcie z treningu. W zajęciach na boisku uczestniczył dziś Carlitos.

To znakomita wiadomość, choć na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli ujrzeć go na boisku.

32-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 15 meczów, a jego dorobek to trzy gole oraz cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy