Legia Warszawa: Dwie konkretne oferty za Bartosza Slisza

Legia Warszawa: Dwie konkretne oferty za Bartosza Slisza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Legia Warszawa otrzymała dwie propozycje za Bartosza Slisza. Zostały nadesłane ze Stanów Zjednoczonych oraz Włoch - przekazał Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTubie.

Kontrakt Bartosza Slisza z Legią Warszawa jest ważny tylko do końca 2024 roku i od pewnego czasu pojawia się sporo informacji dotyczących jego przyszłości. Transfer pomocnika jest bardzo prawdopodobny. Pytanie tylko, kiedy to niego dojdzie.

W programie „Okno Transferowe” można było usłyszeć, że propozycje za 24-latka złożyły dwa kluby. Chodzi o Atlantę United oraz Lecce. Przedstawiciele tej pierwszej mieli obserwować z trybun jego występy w europejskich pucharach.

Oferty opiewają na około dwa miliony euro. Władze Legii muszą podjąć decyzję dotyczącą tego, czy rozstać się z zawodnikiem już teraz, czy zatrzymać go na drugą część sezonu.

W rozgrywkach 2023 Atlanta odpadła w pierwszej rundzie play-offów MLS, ulegając Columbus Crew. Lecce zajmuje z kolei obecnie 12. lokatę w tabeli Serie A. Jego piłkarzem jest Marcin Listkowski.

Licząc wszystkie rozgrywki, Slisz zanotował w tym sezonie 33 występy. Strzelił jednego gola.

- Oferty na Bartosza na poziomie 2,5 miliona euro odrzucamy z automatu. Rozmawiamy o nowej umowie, ale na razie bez efektów. Zobaczymy, jak będzie. Może się tak zdarzyć, że zatrzymamy Bartka do końca umowy, by pomógł nam zdobywać trofea i w ten sposób się spłacił - powiedział niedawno w rozmowie z Legia.net dyrektor sportowy Legii Jacek Zieliński.

Zobaczymy więc, czy któraś z wymienionych wyżej propozycji wystarczy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! Nagły zwrot akcji w sprawie Xaviego. W czwartek oficjalny komunikat! OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy