Legia Warszawa: Dyrektor sportowy wypowiedział się na temat zimowych transferów

Legia Warszawa: Dyrektor sportowy wypowiedział się na temat zimowych transferów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zamierza w niedalekim czasie wzmocnić swoje szeregi nowymi i wartościowymi piłkarzami - poinformował otwarcie Radosław Kucharski, dyrektor sportowy klubu.

„Wojskowi” zakończyli rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli Ekstraklasy i doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w drugiej części sezonu czeka ich trudne zadanie związane z utrzymanie obecnej pozycji, co wiązałoby się naturalnie z obronieniem tytułu mistrzowskiego i podjęciem kolejnej próby wywalczenia awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu zamierzają działać z wyprzedzeniem i już teraz sposobią do się wzmocnienia drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza, o czym otwarcie powiedział dyrektor sportowy klubu z Łazienkowskiej.

- Mocno pracujemy nad wzmocnieniami. Mam nadzieję, że wspólnie z naszym klubowym zespołem skautów, będziemy mogli za kilka, kilkanaście dni doprowadzić do umiejętnych wzmocnień i odpowiednio poprawić jakość w drużynie. Na razie nie chciałbym informować ilu piłkarzy do nas dołączy. Przede wszystkim chcemy mieć w zespole zawodników, którzy podniosą jego poziom. Patrząc na poprzednie okienko, gdzie przyszło do nas kilku piłkarzy na różnych pozycjach, musimy w tej chwili doprowadzić do tego, że kolejny transfer faktycznie nas wzmocni i będzie gwarantował odpowiednią jakość - powiedział Radosław Kucharski.

- Okienko transferowe jest długie i ciężko jest cokolwiek zaplanować. Nie jesteśmy przecież jedynym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej, ale zaczęliśmy dopiero okienko transferowe w Europie i dużo może się jeszcze na rynku zmienić. Zakładamy przede wszystkim jakość piłkarza, który do nas dołączy, a na razie jesteśmy cierpliwi. Na tę chwilę, na tapecie mamy trzy nazwiska, ale zobaczymy jak dalej potoczy się sytuacja - dodał dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Nowy napastnik wysoko na liście życzeń Bayernu Monachium Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio Zagraniczny transfer Łukasza Poręby. Stworzy polskie trio OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego OFICJALNIE: Wielki powrót Erana Zahaviego James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta James Rodríguez nie zmienia swojego stanowiska. Odrzucona oferta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy