Legia Warszawa: Dyrektor sportowy wypowiedział się na temat zimowych transferów

Legia Warszawa: Dyrektor sportowy wypowiedział się na temat zimowych transferów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zamierza w niedalekim czasie wzmocnić swoje szeregi nowymi i wartościowymi piłkarzami - poinformował otwarcie Radosław Kucharski, dyrektor sportowy klubu.

„Wojskowi” zakończyli rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli Ekstraklasy i doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w drugiej części sezonu czeka ich trudne zadanie związane z utrzymanie obecnej pozycji, co wiązałoby się naturalnie z obronieniem tytułu mistrzowskiego i podjęciem kolejnej próby wywalczenia awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu zamierzają działać z wyprzedzeniem i już teraz sposobią do się wzmocnienia drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza, o czym otwarcie powiedział dyrektor sportowy klubu z Łazienkowskiej.

- Mocno pracujemy nad wzmocnieniami. Mam nadzieję, że wspólnie z naszym klubowym zespołem skautów, będziemy mogli za kilka, kilkanaście dni doprowadzić do umiejętnych wzmocnień i odpowiednio poprawić jakość w drużynie. Na razie nie chciałbym informować ilu piłkarzy do nas dołączy. Przede wszystkim chcemy mieć w zespole zawodników, którzy podniosą jego poziom. Patrząc na poprzednie okienko, gdzie przyszło do nas kilku piłkarzy na różnych pozycjach, musimy w tej chwili doprowadzić do tego, że kolejny transfer faktycznie nas wzmocni i będzie gwarantował odpowiednią jakość - powiedział Radosław Kucharski.

- Okienko transferowe jest długie i ciężko jest cokolwiek zaplanować. Nie jesteśmy przecież jedynym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej, ale zaczęliśmy dopiero okienko transferowe w Europie i dużo może się jeszcze na rynku zmienić. Zakładamy przede wszystkim jakość piłkarza, który do nas dołączy, a na razie jesteśmy cierpliwi. Na tę chwilę, na tapecie mamy trzy nazwiska, ale zobaczymy jak dalej potoczy się sytuacja - dodał dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę OFICJALNIE: Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Poznaliśmy nowego selekcjonera reprezentacji Niemiec Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy