Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE]

Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hapoel Ber Szewa

Nowym zawodnikiem Legii Warszawa zostanie Josué, o czym poinformował jego obecny klub, a więc Hapoel Beer Szewa.

Legia Warszawa od dłuższego czasu szukała zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację w kontekście obsadzenia pozycji ofensywnego pomocnika. W tym kontekście mówiło się przede wszystkim o kandydaturze Miji Caktaša z Hajduka Split.

Zawodnik porozumiał się wprawdzie z klubem w kwestii umowy indywidualnej, ale chciał jeszcze nieco zaczekać, na co władze mistrza Polski nie mogły przystać. To spowodowało, że postanowiono zwrócić się do innego zawodnika.

Wszystko wskazuje na to, że lada dzień nowym zawodnikiem Legii Warszawa powinien zostać Josué. O sprawie poinformował jego obecny klub, a więc Hapoel Beer Szewa.

Piąta siła izraelskiej ekstraklasy zamieściła w mediach społecznościowych specjalny komunikat, w którym poinformowała, że udało jej się dojść do porozumienia z „Wojskowymi” w kwestii przeprowadzki piłkarza.

Wydaje się zatem, że lada dzień powinien on zjawić się na testach medycznych. Jeśli te wypadną pomyślnie, to złoży on podpis pod kontraktem. O szczegółach powinniśmy dowiedzieć się w ciągu kilku najbliższych godzin.

Josué dysponuje niezwykle ciekawym „CV”. Jest on wychowankiem FC Porto, ale w swojej karierze był też związany z takimi klubami jak między innymi Braga, Galatasaray, Bursaspor oraz Paços de Ferreira.

Do wspomnianego Hapoelu Beer Szewa trafił natomiast latem 2019 roku.

W poprzednim sezonie był jednym z liderów swojej drużyny. W 34 meczach strzelił 13 bramek i zanotował sześć asyst.

Josué ma też na swoim koncie cztery występy w dorosłej kadrze Portugalii.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy