Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek!

Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Pedro Tiba i Blaž Kramer przejdą we wtorek obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem swoich wolnych transferów do Legii Warszawa odpowiednio z Lecha Poznań oraz FC Zürich - poinformował Marcin Szymczyk z Legia.net.

Przedstawiciele „Wojskowych” zabrali się ostro do pracy po zakończeniu niezwykle pechowego dla siebie sezonu i w pierwszej kolejności ogłosili nawiązanie współpracy z trenerem Kostą Runjaiciem.

Na tym działania klubu z województwa mazowieckiego w tym tygodniu się nie skończą, ponieważ ma on w planach zaprezentowanie jeszcze dwóch nowych zawodników.

Marcin Szymczyk z Legia.net informuje, że będą nimi Pedro Tiba i Blaž Kramer. Portugalski pomocnik i słoweński napastnik we wtorek przejdą obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem bezgotówkowych transferów do Legii Warszawa.

Obaj staną się formalnie wraz z końcem czerwca wolnymi zawodnikami po wygaśnięciu obowiązujących ich umów z Lechem Poznań oraz FC Zürich.

33-letni piłkarz, który od lipca 2018 roku reprezentował barwy „Kolejorza”, zwiąże się najprawdopodobniej z „Wojskowymi” kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku lub dwunastomiesięcznym z opcją jego przedłużenia.

W przypadku 25-latka nie pojawiały się do tej pory żadne sugestie dotyczące długości trwania porozumienia z ekipą z Łazienkowskiej, ale należy przypuszczać, że będzie to umowa obowiązująca przynajmniej do końca sezonu 2023/2024.

Tiba wystąpił w 27 meczach (gol i asysta) w rozgrywkach zakończonych wywalczeniem mistrzostwa Polski przez Lecha Poznań. Natomiast Kramer za sprawą zanotowanych 23 występów (cztery gole i trzy asysty) dołożył swoją cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Szwajcarii przez FC Zürich.

***

Legia Warszawa celuje w wolny transfer skrzydłowego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Wisła Puławy sięga po ofensywnego pomocnika z czwartej ligi hiszpańskiej Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Bayern Monachium ma nowego kandydata na następcę Roberta Lewandowskiego. Potrzeba około 50 milionów euro Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne Lech Poznań domyka następny transfer. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy