Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne!

Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Carlitos będzie ponownie reprezentował barwy Legii Warszawa. Hiszpan przylatuje w niedzielę do Polski w celu przejścia obligatoryjnych testów medycznych - poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

Przed tygodniem pojawiły się w polskich mediach pierwsze doniesienia na temat zaliczenia ewentualnego powrotu przez doświadczonego napastnika do Ekstraklasy.

Najpierw był on łączony z Lechem Poznań, a później także z „Wojskowymi”, gdzie występował w latach 2018-2019. Początkowo obu tym zespołom nie dawano zbyt wielkich szans na szczęśliwe powodzenie misji sprowadzenia 32-letniego zawodnika z powodu inkasowania przez niego aż 800 tysięcy euro rocznie w Panathinaikosie.

Carlitos wykazał się jednak dużą determinacją i na tyle obniżył swoje oczekiwania, że na podjęcie rozmów z ateńskim zespołem zdecydowała się Legia Warszawa.

Ekipa z Łazienkowskiej znalazła stosunkowo szybko nić porozumienie z utytułowaną grecką drużyną, co umożliwiło Hiszpanowi spakowanie swoich walizek, by udać się w podróż do Polski.

O takim stanie rzeczy poinformował Piotr Koźmiński, który uważa, że środkowy napastnik pojawi się w niedzielę w Warszawie w celu dopracowania ostatnich szczegółów indywidualnego kontraktu oraz przejścia obligatoryjnych testów medycznych przed związaniem się po raz drugi w karierze z Legią.

Jeżeli te wypadną pomyślnie, to zwiąże się z „Wojskowymi” umową do zakończenia sezonu 2023/2024. Pozostałe szczegóły transakcji nie są na razie znane.

Były gracz rezerw Villarrealu czy Wisły Kraków trafił do Panathinaikosu w styczniu 2020 roku.

Od tego czasu 32-letni piłkarz rozegrał 68 spotkań dla klubu z Aten, strzelając osiemnaście goli oraz zaliczając sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy