Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok mogą odetchnąć. Kontuzja napastnika jednak niegroźna

Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok mogą odetchnąć. Kontuzja napastnika jednak niegroźna fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Seweryn [Twitter]

Legia Warszawa i Jagiellonia mogą odetchnąć. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że kontuzja, której doznał niedawno Marc Gual, nie jest tak poważna, jak można było przypuszczać. Hiszpan, który występuje na Podlasiu, a jest celem transferowym stołecznej drużyny, być może zagra przeciwko Stali Mielec.

Legia Warszawa w zimowym oknie transferowym starała się o definitywne pozyskanie Marca Guala. Ostatecznie jednak niewiele z tego wynikło, ale wydaje się, że Hiszpan ostatecznie trafi na Łazienkowską latem.

W kuluarach mówi się bowiem, że złożył on już podpis pod umową z wiceliderem Ekstraklasy i ta wejdzie w życiu w lipcu tego roku.

Jeśli rzeczywiście tak się stanie, Gual powinien stanowić dla drużyny Kosty Runjaicia spore wzmocnienie pod kątem walki o europejskie puchary.

Ostatnio jednak w Legii mogą drżeć o jego stan zdrowia. Pod koniec lutego Hiszpan pauzował ze względu na naciągnięcie mięśnia uda i pośladków, a niedawno doznał kolejnej kontuzji.

Choć wydawało się, że ta może go wykluczyć z gry na dłuższy okres, to w rzeczywistości okazała się niegroźna.

Gual wrócił zatem do treningów w barwach Jagiellonii Białystok i kto wie, czy nie zobaczymy go na murawie przy okazji poniedziałkowego starcia przeciwko Stali Mielec. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

27-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 24 spotkania, a w nich zdobył dziesięć bramek oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy