Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy

Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Legia Warszawa i Raków Częstochowa zmierzą się ze sobą w hitowym starciu Ekstraklasy. Według informacji, które podaje Piotr Koźmiński, na trybunach pojawią się tego dnia skauci wielu znakomitych klubów. Kogo będą obserwować?

Legia Warszawa i Raków Częstochowa to odpowiednio druga i pierwsza drużyna w tabeli Ekstraklasy. Różnica między nimi wynosi dziewięć punktów na korzyść podopiecznych Marka Papszuna.

W razie zwycięstwa „Medalików” te w znaczny sposób przyczynią się do pierwszego w swojej historii mistrzostwa Polski.

Choć Raków Częstochowa ma teoretycznie względny spokój, to i tak jest się o co starać. Według informacji, które podaje Piotr Koźmiński, na trybunach przy ulicy Łazienkowskiej pojawią się tego dnia skauci wielkich klubów.

Ci będą obserwować nie tylko zawodników lidera Ekstraklasy, ale też tych z Legii Warszawa.

Dziennikarz twierdzi, że w stolicy zjawią się między innymi wysłannicy Interu Mediolan, Southampton FC, AEK-u Ateny, Panathinaikosu Ateny, Bologny FC i... Dunajskiej Stredy.

Kogo mogą obserwować? Według Koźmińskiego po stronie Legii na szczególną uwagę zasługują Maik Nawrocki, Kacper Tobiasz oraz Bartosz Slisz.

W Rakowie natomiast warto przyjrzeć się głównie Vladanowi Kovačeviciowi i Benowi Ledermanowi.

Kto okaże się lepszy w hicie Ekstraklasy? Odpowiedź na to pytanie w sobotę o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy