Legia Warszawa: Impas w sprawie Josué

Legia Warszawa: Impas w sprawie Josué fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl, Piłkarski Salon]

Z najnowszych doniesień Tomasza Włodarczyka wynika, że Josué nie zbliża się do podpisania nowej umowy z Legią Warszawa.

Josué od dwóch sezonów jest ważną postacią w zespole Legii Warszawa. W poprzednim Portugalczyk zanotował aż 15 asyst w Ekstraklasie. W obecnym strzelił w niej osiem goli, do których dorzucił pięć ostatnich podań, a do tego jest bardzo skuteczny w Pucharze Polski. Ofensywny pomocnik to kapitan i lider drużyny.

Jego kontrakt wygaśnie 30 czerwca, co oznacza, że po zakończeniu trwających rozgrywek 32-latek może odejść z warszawskiego klubu bez kwoty odstępnego. Dla Legii może być to duże osłabienie. Wszystko wskazuje na to, iż na ten moment jest to realny scenariusz.

Informację na temat piłkarza w emitowanym na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie programie „Piłkarski Salon” przedstawił Tomasz Włodarczyk.

- Dwa tygodnie temu Jacek Zieliński rozmawiał z agencją menedżerską Josué. Nie ma dobrych wiadomości dla fanów z Łazienkowskiej, bo po prostu ta sytuacja stoi w miejscu. Josué wie, że następny kontrakt będzie prawdopodobnie jego ostatnim na poziomie lukratywnym. I rozgląda się za taką, która pewnie ustawiałby go do końca życia. Czy Legia może mu taką zaproponować? Może mu zaoferować bardzo wysoką, ale czy są kierunki, którą mogą mu dać powyżej miliona euro rocznie? Pewnie tak, natomiast takiej oferty nie ma - przyznał dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Raków Częstochowa poluje na transfer z Jagiellonii Białystok Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy