Legia Warszawa: Impas w sprawie Josué

Legia Warszawa: Impas w sprawie Josué fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl, Piłkarski Salon]

Z najnowszych doniesień Tomasza Włodarczyka wynika, że Josué nie zbliża się do podpisania nowej umowy z Legią Warszawa.

Josué od dwóch sezonów jest ważną postacią w zespole Legii Warszawa. W poprzednim Portugalczyk zanotował aż 15 asyst w Ekstraklasie. W obecnym strzelił w niej osiem goli, do których dorzucił pięć ostatnich podań, a do tego jest bardzo skuteczny w Pucharze Polski. Ofensywny pomocnik to kapitan i lider drużyny.

Jego kontrakt wygaśnie 30 czerwca, co oznacza, że po zakończeniu trwających rozgrywek 32-latek może odejść z warszawskiego klubu bez kwoty odstępnego. Dla Legii może być to duże osłabienie. Wszystko wskazuje na to, iż na ten moment jest to realny scenariusz.

Informację na temat piłkarza w emitowanym na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie programie „Piłkarski Salon” przedstawił Tomasz Włodarczyk.

- Dwa tygodnie temu Jacek Zieliński rozmawiał z agencją menedżerską Josué. Nie ma dobrych wiadomości dla fanów z Łazienkowskiej, bo po prostu ta sytuacja stoi w miejscu. Josué wie, że następny kontrakt będzie prawdopodobnie jego ostatnim na poziomie lukratywnym. I rozgląda się za taką, która pewnie ustawiałby go do końca życia. Czy Legia może mu taką zaproponować? Może mu zaoferować bardzo wysoką, ale czy są kierunki, którą mogą mu dać powyżej miliona euro rocznie? Pewnie tak, natomiast takiej oferty nie ma - przyznał dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy