Legia Warszawa: Karbownik blisko odejścia do Włoch. Jednak nie Napoli

Legia Warszawa: Karbownik blisko odejścia do Włoch. Jednak nie Napoli fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio I Meczyki.pl

Parma pracuje nad transferem Michała Karbownika - donosi Gianluca Di Marzio.

Na temat zbliżającego się zagranicznego transferu gracza Legii Warszawa spekulowało się już wiele miesięcy temu. Wydawało się, że Karbownik trafi do Napoli. Różne źródła pisały, że „Azzurri” zapłacą za niego 7-8,5 miliona euro. Nie doczekaliśmy się jednak potwierdzenia transakcji, a ostatnio coraz bardziej prawdopodobne stało się pozostanie 19-latka w Warszawie. Czesław Michniewicz postanowił przesunąć go z lewej obrony na środek pomocy.

Zdaniem Di Marzio Karbownik cały czas może zmienić klub w tym oknie i chce go Parma. Włosi mają negocjować transfer. W grę wchodzi wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Koszt operacji miałby wynieść sześć milionów euro.

W kontekście przenosin Karbownika za granicę pisało się o transferowym rekordzie Ekstraklasy. Jeśli Legia pożegnałaby się z nim za wymienioną wyżej kwotę, nie zostanie on pobity. AS Monaco zapłaciło za Radosława Majeckiego siedem milionów euro.

Doniesienia Di Marzio potwierdza Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Jak podaje, transfer Karbownika jest blisko. Jego zdaniem oferta Parmy jest nieco niższa i wynosi 5,5 miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy