Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa I Cracovia

Luís Rocha pożegnał się z Legią Warszawa. Portugalczyk będzie występował w Cracovii.

27-letni lewy obrońca podpisał z krakowskim klubem umowę ważną do 30 czerwca 2021 roku.

Przygoda Rochy z Legią trwała dwa lata. W tym czasie rozegrał w koszulce warszawskiego zespołu 37 meczów, w tym 26 w Ekstraklasie. Zanotował w nich dwie asysty. Były zawodnik Vitórii Guimarães w poprzednim sezonie zdobył z drużyną ze stolicy mistrzostwo Polski.

Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, Rocha łącznie wybiegał na murawy pięć razy. Do tego dołożył trzy występy w trzecioligowych rezerwach.

Teraz pomoże on Cracovii, która aktualnie z dorobkiem 18 punktów zdobytych w 18 meczach plasuje się na czternastej lokacie w tabeli Ekstraklasy.

Przypomnijmy, że wczoraj szeregi „Pasów” zasilił Jakub Kosecki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy