Legia Warszawa: Maciej Rosołek wróci wcześniej do klubu [POTWIERDZONE]

Legia Warszawa: Maciej Rosołek wróci wcześniej do klubu [POTWIERDZONE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport | Legia.net

Maciej Rosołek zakończy przedwcześnie swój pobyt na zasadzie wypożyczenia w Arce Gdynia i od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy Legii Warszawa.

Jacek Zieliński zanotował znaczący awans w strukturach „Wojskowych” i za sprawą działań podjętych przez prezesa Dariusza Mioduskiego przejął całkowitą kontrolę nad pionem sportowym aktualnego mistrza Polski.

54-latek zabrał się w związku z tym ostro do pracy i już realizuje pierwsze ruchy kadrowe w zespole prowadzonym przez Aleksandara Vukovicia, który od rundy wiosennej będzie miał do dyspozycji nowego napastnika w osobie Macieja Rosołka powracającego przedwcześnie do stołecznej drużyny z wypożyczenia do Arki Gdynia.

- Do pierwszej drużyny wraca Maciej Rosołek. Był latem, rywalizował, ale wrócił do Gdyni. Nie była to już tak dobra runda, jak w przypadku wiosny, ale to normalne i wytłumaczalne. To piłkarz z dużym potencjałem - przyznał dyrektor sportowy Legii Warszawa na łamach Sport.TVP.pl.

Z kolei Legia.net dodaje, że przybycie ofensywnego zawodnika ze statusem młodzieżowca otworzy drogę do opuszczenia klubu przez innego młodego piłkarza - Kacpra Skibickiego.

20-letni pomocnik udanie rozpoczął obecne rozgrywki, ale potem prezentował się bardzo przeciętnie i zakończył rundę jesienną z trzema zanotowanymi asystami w 20 rozegranych meczach.

Nieco lepszymi statystykami na poziomie I ligi może pochwalić się Rosołek - jeden gol i dwa otwierające podania w 16 występach.

***

Jacek Zieliński: Nie jest powiedziane, że Marek Papszun obejmie Legię Warszawa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy