Legia Warszawa: Mateusz Grudziński blisko definitywnego odejścia

Legia Warszawa: Mateusz Grudziński blisko definitywnego odejścia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Mateusz Grudziński raczej odejdzie definitywnie z Legii Warszawa - informuje Legia.net.

22-letni Mateusz Grudziński rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Środkowy obrońca przebywał na zgrupowaniu w Austrii i grał w meczach sparingowych warszawskiej drużyny z Chojniczanką Chojnice, Sepsi Sfântu Gheorghe i Motorem Lublin. Wszystko wskazuje jednak na to, że opuści klub.

Kontrakt Grudzińskiego z Legią wygasa 30 czerwca 2023 roku i możliwy jest jego definitywny transfer już w tym oknie. W gronie potencjalnych chętnych na usługi defensora wymienia się pierwszoligowego Chrobrego Głogów, którego nowym trenerem został były opiekun rezerw Legii Marek Gołębiewski, a także drugoligowego Znicza Pruszków.

Strony mogą jeszcze dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy, ale na ten moment bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest odejście Grudzińskiego.

W pierwszej części poprzedniego sezonu Grudziński przebywał na wypożyczeniu w Radomiaku Radom. Po powrocie do Warszawy rozegrał swój drugi mecz w Ekstraklasie, notując krótki występ przeciwko Stali Mielec, a także występował w rezerwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy