Legia Warszawa: Mateusz Grudziński blisko definitywnego odejścia

Legia Warszawa: Mateusz Grudziński blisko definitywnego odejścia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Mateusz Grudziński raczej odejdzie definitywnie z Legii Warszawa - informuje Legia.net.

22-letni Mateusz Grudziński rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem Legii Warszawa. Środkowy obrońca przebywał na zgrupowaniu w Austrii i grał w meczach sparingowych warszawskiej drużyny z Chojniczanką Chojnice, Sepsi Sfântu Gheorghe i Motorem Lublin. Wszystko wskazuje jednak na to, że opuści klub.

Kontrakt Grudzińskiego z Legią wygasa 30 czerwca 2023 roku i możliwy jest jego definitywny transfer już w tym oknie. W gronie potencjalnych chętnych na usługi defensora wymienia się pierwszoligowego Chrobrego Głogów, którego nowym trenerem został były opiekun rezerw Legii Marek Gołębiewski, a także drugoligowego Znicza Pruszków.

Strony mogą jeszcze dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy, ale na ten moment bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest odejście Grudzińskiego.

W pierwszej części poprzedniego sezonu Grudziński przebywał na wypożyczeniu w Radomiaku Radom. Po powrocie do Warszawy rozegrał swój drugi mecz w Ekstraklasie, notując krótki występ przeciwko Stali Mielec, a także występował w rezerwach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy