Legia Warszawa: Michniewicz wyjaśnia sytuację z Lewczukiem

Legia Warszawa: Michniewicz wyjaśnia sytuację z Lewczukiem fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Szkoleniowiec mistrzów Polski Czesław Michniewicz jeszcze raz zabrał głos w sprawie Igora Lewczuka.

W poniedziałkowy wieczór piłkarze warszawskiej Legii mierzyli się na wyjeździe z Wartą Poznań w ramach zaległego meczu szóstej kolejki Ekstraklasy.

Podopieczni Czesława Michniewicza bez trudu poradzili sobie z rywalem i pokonali go w stosunku 3-0, wszystkie gole zdobywając jeszcze przed gwizdkiem na przerwę. Wynik zszedł jednak tego dnia na drugi plan przez sytuację, która miała miejsce na konferencji prasowej.

Wtedy to trener mistrza Polski przyznał, że desygnowany do gry Igor Lewczuk zmagał się przed meczem z gorączką.

Jego wypowiedź spotkała się niemalże od razu z falą krytyki skierowaną w jego stronę. Były selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 postanowił wyjaśnić całą sprawę za pośrednictwem oficjalnej strony.

- Chciałbym doprecyzować jedną kwestię z pomeczowej konferencji. Igor w jednym z pomiarów temperatury przed meczem miał ją lekko podwyższoną w granicach 37 stopni, nie była to gorączka. Kolejne kilkukrotne badania temperatury pokazały prawidłowy wynik. Po meczu Igor także kilkukrotnie mierzył temperaturę i każdy pomiar jest prawidłowy. Będziemy monitorować sytuację w zespole i reagować, jeśli będzie taka potrzeba - przyznał.

Warto wspomnieć, że przed dzisiejszym meczem Legia potwierdziła zakażenie koronawirusem u jednego ze swoich piłkarzy. W przerwie spotkania natomiast Tomáš Pekhart sygnalizował utratę węchu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy