Legia Warszawa: Mijo Caktaš na radarze mistrza Polski

Legia Warszawa: Mijo Caktaš na radarze mistrza Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Mijo Caktaš to kolejny zawodnik, którym interesuje się Legia Warszawa - informuje Legia.net.

Nieco wcześniej powyższe źródło podawało, że władze mistrza Polski prowadzą rozmowy z agentem Joela Abu Hanny, środkowego obrońcy Zorii Ługańsk. Tak jak reprezentantowi Izraela 30 czerwca wygasa kontrakt z ukraińskim klubem, tak za niecałe dwa miesiące wolnym zawodnikiem będzie związany z Hajdukiem Split Caktaš.

Chorwat po raz pierwszy trafił do Hajduka w 2009 roku. Na początku 2016 roku milion euro zapłacił za niego Zenit Sankt Petersburg, ale po dwóch latach ponownie przeniósł się do klubu ze Splitu. Do tej pory uzbierał on w jego koszulce 227 meczów, notując 96 trafień i 27 asyst. Najczęściej występował na pozycji ofensywnego pomocnika, ale był też ustawiany niżej lub grał na bokach.

Jeśli chodzi o obecny sezon, Caktaš strzelił 12 goli i zaliczył trzy ostatnie podania w 20 spotkaniach. 28-latek pełnił rolę kapitana zespołu, ale gdy zimą zapowiedział, że nie przedłuży wygasającego kontraktu, został przesunięty do drużyny rezerw.

Pomocnik jest jednokrotnym reprezentantem Chorwacji. W 2019 roku zagrał w towarzyskim meczu przeciwko Tunezji.

Mateusz Borek: Przyjście tego piłkarza do Legii Warszawa jest praktycznie przesądzone

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy