Legia Warszawa: Mijo Caktaš na radarze mistrza Polski

Legia Warszawa: Mijo Caktaš na radarze mistrza Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Mijo Caktaš to kolejny zawodnik, którym interesuje się Legia Warszawa - informuje Legia.net.

Nieco wcześniej powyższe źródło podawało, że władze mistrza Polski prowadzą rozmowy z agentem Joela Abu Hanny, środkowego obrońcy Zorii Ługańsk. Tak jak reprezentantowi Izraela 30 czerwca wygasa kontrakt z ukraińskim klubem, tak za niecałe dwa miesiące wolnym zawodnikiem będzie związany z Hajdukiem Split Caktaš.

Chorwat po raz pierwszy trafił do Hajduka w 2009 roku. Na początku 2016 roku milion euro zapłacił za niego Zenit Sankt Petersburg, ale po dwóch latach ponownie przeniósł się do klubu ze Splitu. Do tej pory uzbierał on w jego koszulce 227 meczów, notując 96 trafień i 27 asyst. Najczęściej występował na pozycji ofensywnego pomocnika, ale był też ustawiany niżej lub grał na bokach.

Jeśli chodzi o obecny sezon, Caktaš strzelił 12 goli i zaliczył trzy ostatnie podania w 20 spotkaniach. 28-latek pełnił rolę kapitana zespołu, ale gdy zimą zapowiedział, że nie przedłuży wygasającego kontraktu, został przesunięty do drużyny rezerw.

Pomocnik jest jednokrotnym reprezentantem Chorwacji. W 2019 roku zagrał w towarzyskim meczu przeciwko Tunezji.

Mateusz Borek: Przyjście tego piłkarza do Legii Warszawa jest praktycznie przesądzone

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy