Legia Warszawa ogłosiła transfer. Czas na drugi

Legia Warszawa ogłosiła transfer. Czas na drugi fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa potwierdziła w środę pozyskanie Patyka Kuna. Następny w kolejce jest Marc Gual.

Grający w Rakowie Częstochowa Patryk Kun dołączy do Legii Warszawa po zakończeniu sezonu na zasadzie wolnego transferu. To efekt braku porozumienia z liderem Ekstraklasy w sprawie przedłużenia wygasającej umowy. Z klubem ze stolicy naszego kraju parafował już kontrakt ważny do połowy 2026 roku, który wejdzie w życie 1 lipca.

- Chcąc zabezpieczyć i rozwijać sportową wartość zespołu, byliśmy już aktywni na rynku na wiele tygodni przed otworzeniem okna transferowego - skomentował ogłoszony z wyprzedzeniem ruch dyrektor sportowy Legii Jacek Zieliński.

Bardzo możliwe, że wkrótce potwierdzi ona drugi letni transfer. Chodzi o pozyskanie Marca Guala z Jagiellonii Białystok, do czego również ma dojść bez kwoty odstępnego.

27-latek niedawno oglądał z trybun mecz ligowy warszawskiej drużyny z Lechem Poznań. Zdaniem mediów też podpisał już umowę w stolicy i kwestią czasu jest tego ogłoszenie.

Napastnik trafił do Polski w marcu 2022 roku. Od tamtej pory zdobył 13 bramek w lidze, z czego 10 w obecnym sezonie. Dołożył do tego cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy