Legia Warszawa: Paweł Wszołek wrócił do treningów [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Paweł Wszołek wrócił do treningów [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Paweł Wszołek wraca do siebie po niedawnej kontuzji. 29-latek wznowił treningi, o czym poinformował jego klub - Legia Warszawa.

Paweł Wszołek przebywa obecnie na wypożyczeniu z Unionu Berlin do Legii Warszawa i jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Wiele wskazuje na to, że mistrzowie Polski postarają się go wykupić, o ile Niemcy nie postawią nierealnych wymagań finansowych.

W ostatnim tygodniu 29-latek jednak nie grał. Wszystko przez kontuzję, której nabawił się w starciu przeciwko Lechii Gdańsk (2-1). Wtedy to przedwcześnie opuścił plac gry ze względu na uszkodzenie mięśnia dwugłowego uda.

Wydaje się, że powoli wraca do siebie, a w poniedziałek ustępujący mistrz Polski poinformował za pośrednictwem oficjalnych mediów, że Wszołek wrócił do indywidualnych treningów. Na ten moment nie wiadomo jednak czy będzie gotów, żeby zagrać w kolejny poniedziałek z Piastem Gliwice.

Były zawodnik między innymi Hellasu Werona rozegrał w rundzie wiosennej dziesięć meczów, a jego dorobek to cztery gole i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy