Legia Warszawa: Paweł Wszołek wypada z gry [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Paweł Wszołek wypada z gry [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o kontuzji Pawła Wszołka. Badania wykazały uszkodzenie mięśnia dwugłowego uda, a przerwa od gry potrwa przez kilka tygodni.

Skrzydłowy Legii Warszawa nie dokończył sobotniego meczu przeciwko Lechii Gdańsk. Na skutek odniesionego urazu opuścił boisko w 69. minucie.

Wykonane badania wykazały, że Paweł Wszołek doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego uda. W przypadku takich urazów przerwa od gry trwa przez kilka tygodni.

Informacja ta stanowi poważne osłabienie dla ekipy z Warszawy. Co prawda sytuacja Legii w tabeli Ekstraklasy jest już stabilna, lecz w najbliższej perspektywie ma kluczową dla dalszych losów sezonu rywalizację przeciwko Rakowowi Częstochowa w ramach półfinału Pucharu Polski. Wszołek na pewno nie weźmie w niej udziału.

Niewykluczone, że mecz z Lechią Gdańsk był ostatnim dla 29-latka w koszulce Legii Warszawa. Po bieżącym sezonie zakończy się jego wypożyczenie, co oznacza powrót do grającego w Bundeslidze Unionu Berlin.

Wszołek na Łazienkowską trafił pod koniec stycznia. Dotychczas zaliczył dziewięć ligowych występów, a jego dorobek zatrzymał się na czterech trafieniach i dwóch asystach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy