Legia Warszawa: Plan przygotowań i sparingpartnerzy w Dubaju [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Plan przygotowań i sparingpartnerzy w Dubaju [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa przedstawiła swój plan przygotowań do drugiej części sezonu 2021/2022, a także sparingpartnerów w trakcie zgrupowania w Dubaju.

W niedzielę Legię czeka jeszcze mecz Ekstraklasy z Radomiakiem Radom, ale po nim piłkarze mistrza Polski będą mogli liczyć na przerwę. Będzie ona trwała do 4 stycznia. 5 zawodnicy rozpoczną testy na klubowych obiektach, a już dzień później udadzą się na zgrupowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Plan zimowych przygotowań Legii Warszawa:

20 grudnia - 4 stycznia: przerwa;
5-6 stycznia: testy w Legia Training Center;
6-22 stycznia: zgrupowanie w Dubaju (trzy mecze kontrolne);
23 stycznia - 4 lutego: przygotowania w Legia Training Center.

W Dubaju Legia rozegra trzy sparingi. Na razie potwierdzonych zostało dwóch rywali. 15 stycznia warszawiacy zmierzą się z Botewem Płowdiw, a 19 - z FK Krasnodar. Trzeciego poznamy wkrótce.

Pierwszy z tych zespołów zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli bułgarskiej ekstraklasy. Krasnodar jest piąty w lidze rosyjskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy