Legia Warszawa poważnie osłabiona przed ostatnią kolejką Ekstraklasy

Legia Warszawa poważnie osłabiona przed ostatnią kolejką Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zmierzy się w ostatniej kolejce ze Śląskiem Wrocław. Drużyna Kosty Runjaicia przystąpi do tej rywalizacji poważnie osłabiona.

Legia Warszawa jest już pewna wicemistrzostwa Polski. Podopieczni Kosty Runjaicia wprawdzie przegrali ostatnie starcie z Lechią Gdańsk (0-1), ale mają nad Lechem Poznań wystarczającą przewagę.

Przed stołecznym zespołem jeszcze jedna kolejka, a w niej przyjdzie zmierzyć się z walczącym o utrzymanie Śląskiem Wrocław.

Sobota to dzień, w którym drużyny zmierzą się w Warszawie, a przed starciem z dziennikarzami spotkał się wspomniany Runjaić. Niemiec narzekał na potężne kłopoty kadrowe.

- Sytuacja kadrowa jest daleka od idealnej, ale musimy sobie z takimi problemami radzić, zwłaszcza gdy chcemy grać w europejskich pucharach - zaczął.

- W końcówce sezonu jest to sytuacja normalna, że nie wszyscy są gotowi. Yuri Ribeiro i Artur Jędrzejczyk wrócą do kadry meczowej. Jurgen Celhaka w ostatniej kolejce skręcił staw skokowy. Próbowaliśmy go jeszcze postawić na nogi, ale jutro nie zagra. Z trybun mecz będą też oglądać Bartosz Kapustka, Fiip Mladenović, Tomas Pekhart i Mattias Johansson - dodał.

Początek sobotniego meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy