Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany

Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa chce pozyskać latem Marca Guala. Hiszpan w ostatnim czasie boryka się jednak z kłopotami zdrowotnymi. W lutym opuścił dwa spotkania i kto wie, czy wkrótce nie będzie czekać go podobna pauza, bo doznał kontuzji w sparingu Jagiellonii Białystok z Widzewem Łódź (0-2).

Legia Warszawa od jakiegoś czasu przymierza się do pozyskania Marca Guala z Jagiellonii Białystok. Dyrektor sportowy wicelidera Ekstraklasy Jacek Zieliński jeszcze w zimie zabiegał o tego gracza.

Wówczas jednak strony nie doszły do porozumienia, bo obecny pracodawca Hiszpana nie wyobrażał sobie stracić go w trakcie sezonu. Pomysł transferu odłożono zatem na lipiec.

Wtedy 27-latek będzie do wzięcia za darmo, bo wraz z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z Jagiellonią.

Niektóre doniesienia sugerowały nawet, że umowa środkowego napastnika z Legią Warszawa została już parafowana. Przechodził on ponoć przy Łazienkowskiej testy medyczne.

Wieści te nie są jednak na razie oficjalne, dlatego należy podchodzić do nich z pewną rezerwą.

Mimo to w stolicy na pewno drżą o zdrowie Guala. W lutym opuścił on przecież dwa mecze ze względu na problemy zdrowotne i kto wie, czy wkrótce nie będzie czekała go podobna pauza.

W miniony weekend doszło bowiem do sparingu Jagiellonii Białystok z Widzewem Łódź. Lepsi okazali się ci drudzy, którzy pokonali rywala 2-0. Rezultat schodzi jednak dla wielu na drugi plan, bo Hiszpan doznał ponownie kontuzji.

- Zagraliśmy w dwóch składach, jedynie dwóch graczy zagrało w większym wymiarze czasowym. Staraliśmy przetestować elementy pod kątem zbliżającej się potyczki ze Stalą. W trakcie meczu boisko przedwcześnie musiał opuścić Marc Gual. W Białymstoku Hiszpan przejdzie badania i zobaczymy, jak poważny jest jego uraz. Na szczęście pozostali zawodnicy są zdrowi i gotowi na kolejne treningi - stwierdził.

27-latek od początku tego sezonu rozegrał łącznie 24 mecze, a jego dorobek to dziesięć bramek i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy