Legia Warszawa rozbiła Walijczyków. Awans jest jej [WIDEO]

2024-08-01 20:55:38; Aktualizacja: 24 minuty temu
Legia Warszawa rozbiła Walijczyków. Awans jest jej [WIDEO] Fot. FotoPyK
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa w rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji gładko pokonała Caernarfon Town. Ostateczny wynik rywalizacji to aż 11:0.

„Wojskowi” byli murowanym kandydatem do awansu i nie zawiedli.

Tak, jak na Łazienkowskiej, tak i w rewanżu widzieliśmy popis dominacji ze strony polskiej drużyny.

Gonçalo Feio dał szansę debiutu od pierwszych minut Sergio Barcii, a Jean-Pierre Nsame wszedł na plac gry w drugiej połowie.

Obaj piłkarze, których kibice zgromadzeni przed telewizorami widzieli po raz pierwszy, wpisali się na listę strzelców.

Środkowy napastnik popisał się ładnym lobem, a fani liczą, że to dopiero początek i wkrótce obejrzymy następne gole jego autorstwa.

Oprócz Kameruńczyka do siatki trafili Bartosz Kapustka, Artur Jędrzejczyk oraz Tomáš Pekhart.

Tym samym po zwycięstwie 6:0 w rewanżu przedstawiciel Ekstraklasy postawił kropkę na i, notując pewny awans do trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji.

Następnym przeciwnikiem Legii Warszawa będzie duńskie Brøndby.