Legia Warszawa: Tomáš Pekhart zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?!

Legia Warszawa: Tomáš Pekhart zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Tomáš Pekhart otrzymał ofertę przenosin do Rakowa Częstochowa - informuje Sebastian Staszewski. Propozycję kontynuowania współpracy złożyła mu też Legia Warszawa.

Tomáš Pekhart od lutego 2020 roku jest związany z Legią Warszawa. Choć poprzedni sezon nie był dla niego szczególnie udany, to nie wolno zapominać, że mamy przecież do czynienia z napastnikiem, który jeszcze rok temu sięgał po koronę króla strzelców Ekstraklasy.

Mimo to zespół ze stolicy przez długi czas nie był przekonany, czy na pewno chce zatrzymywać tego zawodnika w swoich barwach na kolejne miesiące. Jego kontrakt wygasa przecież 30 czerwca 2022 roku.

Ostatecznie jednak „Wojskowi” zaproponowali mu pozostanie przy Łazienkowskiej, co przyznał portal Legia.net.

Środowe doniesienia sugerują natomiast, że, pomimo gorszego okresu w pierwszej części sezonu 2021/222, Czech wcale nie narzeka na brak zainteresowania. Chęć pozyskania go deklaruje bowiem wicemistrz Polski, czyli Raków Częstochowa.

W swojej drużynie chętnie widziałby tego zawodnika Marek Papszun, który szuka rosłego atakującego. Ten idealne wpasowałby się w jego taktykę. Co warto podkreślić, według Sebastiana Staszewskiego to właśnie triumfator poprzedniej edycji Pucharu Polski złożył Czechowi lepszą propozycję pod kątem finansowym, niżeli Legia.

Teraz wszystko leży w gestii zawodnika. Jego agent pozostaje w kontakcie z oboma klubami.

24-krotny reprezentant Czech rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 45 meczów, notując dziesięć goli i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy