Legia Warszawa: Trzech następnych zawodników może opuścić klub

Legia Warszawa: Trzech następnych zawodników może opuścić klub
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Niewykluczone, że wkrótce kolejni piłkarze opuszczą Legię Warszawa. Chodzi o Pawła Stolarskiego, Joela Valencię oraz Luísa Rochę - pisze portal Legia.net.

W piątek mistrz Polski pożegnał się z Vamarą Sanogo oraz Williamem Rémy’m. Kontrakty obu zawodników zostały rozwiązane. Na tym jednak może się nie skończyć, jeśli chodzi o odejścia z warszawskiego klubu.  

W przypadku Stolarskiego o transferze myśli sam zawodnik, który chce regularnie pojawiać się na murawie. W tym sezonie 24-letni prawy obrońca zanotował tylko cztery występy w Ekstraklasie. Ostatni - na początku listopada. Bocznym defensorem interesuje się Pogoń Szczecin, ale nie tylko ona.  

Valencia jest tylko wypożyczony do Legii z Brentford. Wciąż nie podjęto ostatecznej decyzji, ale możliwe, że zimą warszawski klub skróci jego pobyt w swoich szeregach.  

Nie można również wykluczyć odejścia Rochy. Stanie się tak, gdy sztab szkoleniowy Legii da jasny komunikat, że zmiennikiem Filipa Mladenovicia na lewej stronie obrony będzie Mateusz Hołownia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy